THE ENVLPS

akurnik.cz / THE ENVLPS
17.09.2018 / Doporučujeme / Lukáš KrulaIndie pop / synthpop / darkwave trio, které se neutápí ve tmě a raději balancuje na slunečním terminátoru. Mlhavé mysli a zkreslené vnímání sebe sama i okolního světa ponořeného do výparů prozářených neonovými světly.

The Envlps jste díky skladbám ‘En- velopes’ a ‘Stare’z prvního vydaného EP ‘Cloud’ mohli slyšet na Radio 1 a Radio Wave. Během prvního roku své koncertní aktivity The Envlps vystoupili s označením "Objev" na festivalu United Islands of Prague, zahráli na unikátním festivalu Freiplatz i legendárních Boskovicích a dalších. Jejich hudba se ukázala jako žádaná i na nehudebních festivalech a konferencích a The Envlps se tak objevili na Zlín Design Week nebo na mezinárodním divadelním festivalu v Brně.

Během roku své vystoupení vyladili tak, že nyní fakticky nepotřebují zvukaře ani osvětlovače a na koncerty se i se vším svým hudebním i světelným vybavením dopraví starou škodovkou zvanou Beruška.

Na podzim roku 2018 The Envlps vydávají nový singl Catwalk doprovázený prvním oficiálním videoklipem.  Zaměřuje bodová světla reflektorů na střet s každodenními splíny. Plazení se stínem mění na okázalý pochod po předváděcím mole. Omámenost, opojná přitažlivost, nános glitrů a přijetí vlastních slabostí se zde míchá v jeden oslnivý večerní koktejl.

THE ENVLPS:
Web | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Soundcloud | SpotifyKomentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.