The Flaming Lips

akurnik.cz / The Flaming Lips
25.07.2014 / Doporučujeme / Lukáš KrulaKdyž máš nitro na cucky, tak si pusť The Flaming Lips a zjistíš, že svět je pořád prča.

Předloni na Colours, když nám po hlavách v nafukovací kouli jezdil Wayne Coyne, jsem si začal říkat, že tady je všechno jedno. Neomezená svoboda a projev. Tanečnice skákající z obří kundy, balónky, konfety, zvířecí hlavy. Tenhle cirkus jede od roku 1983 a jede neohroženě, neomezeně a dělá si, co se mu líbí. Držej světovej rekord v počtu odehraných koncertů za jeden den (8). Jsou to magoři se vším všudy. Dokážou dobít baterky i feťákovi před posledním šlehem. Na desky si zvou hodně zajímavý hosty – Bon Iver, Yoko Ono, Miley Cyrus. Už chybí jen Pepa Vojtek a Petra Kvitová, která si to rozdala s Malátným na pódiu opravdu od podlahy. Čest její raketě. Rozhodně si od týhle psychadelicko-rockový kapely z Ameriky pusťte zásadní songy – Do You Realize??, Yoshimi Battles the Pink Robots a The Yeah Yeah Yeah Song. Děkuji.

Tady nemá cenu se moc rozepisovat. Sundejte si oblečení, potřete se hořčicí a tancujte ďábelské tance! The Flaming Lips!

Tohle video si určitě dejte (třeba k snídani) - změní Vás to...Komentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.