Kobry a užovky - Jan Prušinovský

akurnik.cz / Kobry a užovky - Jan Prušinovský
23.02.2015 / Kinematografie / Pavel ČíhalKobry a užovky, podle scénáře Jaroslava Žváčka, čerstvě dotočený režisérem Janem Prušinovským, jsme mohli vidět tento víkend v třebíčské Pasáži.

Film, který nestrhává svou hloubkou, ale pravdivostí. O čem to je? O takovým tom posraným životě. V hlavních rolích se blýskají talentovaní bratři Hádkové, Matěj hrající Užovku je normální chlápek, kterému se úplně nedaří mít život, jaký by si přál. Naskytne se mu šance a on ji chytá za pačesy. Chce mít totiž dobrou práci, konečně nějaké peníze, prostě slušný život. Snaží se, plácá se v tom, ale především kvůli bratrovi, kterému se říká Kobra, jde z průseru do průseru. Kobra je hovado, vypatlanej feťák, kterému těžko pomůže, to Užovka ví, ale život mu ukazuje, že každý skutek má své následky. Každý dosažený cíl je na úkor něčeho jiného.

Film, jak se říká „ze života“. Plakát slibuje drama, ale divák se také dost zasměje, protože to, co Kryštof předvádí, je opravdu zážitek, který pobaví a dost možná Vám i někoho připomene.Komentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.