Rozhovor s Ventolinem

akurnik.cz / Rozhovor s Ventolinem
18.06.2018 / Rozhovory / Martin DvořákNáš rozhovor s Ventolinem (umělecký pseudonym Davida Doubka) proběhl v úplném závěru prvního dne třebíčského festivalu Zámostí 2018 (v noci z 1. na 2. června), tedy po jeho nočním vystoupení, které proslulé zámosťácké šapitó zcela zaplnilo.

S Ventolinem jsme probrali především jeho hudbu, jak vzniká, co ho na elektronické a taneční hudbě tolik fascinuje, technologii tohoto hudebního odvětví, ale též jsme zabrousili do jeho profesního života na katedře psychologie Univerzity Karlovy a terénního výzkumu v sociálně vyloučených lokalitách České republiky. V současnosti jeden z nejostřeji sledovaných umělců na poli elektronické hudby nám věnoval téměř hodinu svého času, za což mu velice děkujeme.

P. S.: Za nikoliv nepříjemnou a zároveň mile úsměvnou kulisu našeho rozhovoru děkujeme také kapele Mucha, hrající v pozadí na hlavní scéně během našeho interview.

P. P. S.: Jedním ze zpovědníků byl tentokrát také náš šéfredaktor Lukáš Krula.Komentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.