Vypůjčit si auto někdy potřebuje každý. Jsou místa, kam hromadná doprava nejezdí tak často a tak se tam bez auta neobejdete. Kdo nebydlí v centru města, ten musí navíc cesty plánovat, protože na okraje a za město spojů jezdí stále méně. Proto je všude tolik aut, protože lidé nechtějí být závislí na vlacích a autobusech. Navíc jízda osobním autem poskytuje více možností a všude se dostanete někdy i rychleji.

rozbité auto

Drtivá většina lidí má auto doma v garáži, protože ho chtějí mít k dispozici pokaždé když ho potřebují. Problém je v tom když auto přestane jezdit. Každá věc se opotřebuje a u aut to platí dvojnásob. Záleží také na tom kde parkujete, protože když parkujete dlouhodobě na trávě, logicky se zvyšuje vlhkost podvozku, což urychluje vznik koroze a tím zničení některých částí vozidla.

I když se k autu chováte hezky, pořád je to spotřební věc, která se může pokazit kdykoliv. Proto je nutné včas dát auto do servisu, abyste snížili počet nepříjemných překvapení v podobě nečekané poruchy a nutnosti dát auto do servisu, když to nejméně čekáte. Pokud váš servis neposkytuje náhradní vozidla, budete si muset poradit sami. Můžete se obrátit na nás. Jsme skvělá autopůjčovna v Praze a nabídneme vám hned několik osobních vozidel – sedanů i kombi, a navíc i užitkových aut.

škoda fabia

U nás najdete auto které vám bude vyhovovat

Většina lidí má doma Škodu, a to buď Octavii nebo Fabii. I u nás najdete tyto modely, a to starší i nejnovější. Každý si tak najde auto, na které je zvyklý. Naše auta jsou v perfektním technickém stavu, mají platnou technickou kontrolu, dálniční známku a také plnou nádrž. Můžete odjet kamkoliv potřebujete v rámci republiky.
Potřebujete jet za hranice? Řekněte nám to včas, nejspíš bude možné se s námi domluvit i na cestě do zahraničí, ale je nutné nám to říct dostatečně dopředu, abychom mohli situaci zvážit.