Propisky s vlastním potiskem jsou vděčným předmětem, s nímž uspějete při obdarování prakticky kohokoli. Nestává se, že by někdo odmítl jako drobnost propisku, která bude opatřena potiskem vskutku originálním a zajímavým. Chcete-li někomu propisku s potiskem věnovat, nabízí se k tomu několik možností:

propiska jako dar

Rozlučka se spolužáky – končíte střední školu, maturitu máte již za sebou a před vámi už je pouze maturitní večírek, úplně poslední rozloučení se spolužáky, které již možná v životě nepotkáte, a pokud ano, pak pouze na nějakém abiturientském večírku? Nechte natisknout na propisky svůj vlastní originální text, nějaký vtipný slogan, který si vaši spolužáci spojí se čtyřmi roky středoškolského studia. Propisku můžete věnovat i některým oblíbeným kantorům a bude to hezká a milá pozornost na jedno z nejkrásnějších životních období.

propiska a papírový blok

Turnaj v šipkách nebo v Lóře – znáte karetní hru Lóra? Pochází z Kladna a tam se také pořádají herní turnaje, ovšem hra se rozšířila i do jiných částí republiky a uspořádat turnaj v Lóře nebo v házení šipek můžete prakticky kdekoli. Budou se vám k tomu hodit propisky, protože se při těchto hrách zapisují výsledky na papír. Propisky s vlastním potiskem, zaměřeným tematicky na tyto události, budou vhodným upomínkovým předmětem, který zároveň při hrách prakticky využijete.

Dárky pro věrné zákazníky – darovat propisky můžete i lidem, kteří u vás nakupují v e-shopu pravidelně nebo alespoň častěji, než ostatní. Každá drobnost tohoto typu je velmi milá a potěší kohokoli. K propisce pak můžete připojit například papírový záznamník anebo hrnek či tričko a váš obchod se pak může stát u některých zákazníků nejoblíbenějším ze všech.

Propisky s vlastním potiskem se neztratí ani na sportovních akcích, jako připomínka společné dovolené s přáteli ve formě hvězdicového zájezdu anebo na firemních školeních, prezentacích a rautech.