Pokud také máte rádi chutné čaje, tak můžete využít buď chuť bylinkových čajů anebo také ovocných čajů. Kdybych měla mluvit sama za sebe, tak já mám ráda nejraději bylinkové čaje. Ovocné čaje nemám moc ráda, protože ovocné čaje jsou podle mého názoru takové nakyslé a mě tahle chuť ovocných čajů vůbec nechutná. Mám nejraději bylinkové čaje. V poslední době hodně pijí zelený čaj, ale také černý čaj. Zelený čaj je opravdu vhodný hlavně pro ty lidi, kteří třeba mají zdravotní problémy, protože zelený čaj dokáže detoxikovat tělo, dokonce je také doporučován, pokud třeba držíte redukční dietu, tak zelený čaj vám také může pomoci.

Sypaný zelený čaj je skvělý.

Dokáže v malém množství štěpit tuky, proto je nejlepší, když i vy si zjistíte třeba více informací o zeleném čaji. Pokud také chcete kvalitní zelený čaj, tak se podívejte na webové stránky darka-shop.cz. Jsou tam různé katalogy čajů, kde najdete různé typy čajů, jak ovocné čaje, tak také bylinkové čaje, a to včetně zeleného čaje. Myslím si, že nejsem jediná, kdo si oblíbil zelený čaj. V dnešní době si také můžete vybrat zelený čaj, který má příchuť. Třeba vanilkový zelený čaj anebo také ovocný zelený čaj.

Oblíbila jsem si zelený čaj.

Já jsem si oblíbila broskvový zelený čaj. Není takový chytlavý jako klasické ovocné čaje, ale zelený bylinkový čaj s broskví chutná opravdu velice příjemně. Také už jsou zelené čaje s příchutí citronu, pokud také nemáte rádi samotnou chuť zeleného čaje, i když já ji mám ráda, tak vy si můžete přidat třeba do zeleného čaje med anebo cukr. Já mám ráda hořké čaje, vůbec žádný nesladím, nesladím jak čaj, tak nesladím také kávu, ale pokud mám chuť na něco sladkého, tak si udělám zelený čaj s příchutí broskve a do toho se nám třeba velkou lžíci medu. Med mám ráda. Navíc med máme domácí, takže si myslím, že alespoň dělám něco více pro své zdraví. Pokud ještě jste neochutnali zelený čaj, tak ho ochutnejte. Určitě si ho zamilujete.