Motorka pro každého


Máte rádi motorky? Pokaždé, když si třeba seženu nějakou motorku, tak jedině, aby byla nějaká lehká, jako například ve spa nebo babica anebo jenom třeba nějaký skútr. Já osobně bych se bála jezdit na nějaké velké silné motorce. Takové velké silné motorce, jako je třeba například Honda nebo Kawasaki. Jezdili jste někdy na nějaké velké motorce anebo znáte takové motoristické vozítko, které nemá řídítka ani sedátko? Podle mého názoru tohle musí být úplně bláznivé. Já osobně bych na to vůbec nesedla, tedy vlastně nestoupla, protože to nemá sedátku ani řídítka.

motorka

Já bych ani nevěděla, jak bych na to nastoupila, protože vlastně kdybych tam dala 1 nohu, tak to se snad musí nějak převážit, ne? Absolutně nechápu, jak někdo na tomhle může jezdit, ale vidím třeba i patnáctileté děti, nebo i mladší děti. Jak na tomhle jezdí? Já si ale myslím, že tohle se to od 18 let vlastně možná ne, protože na to ještě není 0 pojistka. Pojistka je samozřejmě na motorky jak na lehké motorky nebo na těžké motorky. Také v poslední době už musíte mít pojištění na klasickou elektrokoloběžku. Já už jenom čekám, kdy to bude i na elektrokolu, protože já vlastním dvě elektrokola.

motocykl

Můj syn má také jednu elektrokolo a také mám ještě jednu lehkou elektrokoloběžku. Na tu lehkou elektrokoloběžku nepotřebuji vůbec pojištění, ale čekám, že 1 dne to bude, takže já bych musela pojišťovat čtyři motoristické věci. Docela je to hodně velká síla, vůbec nechápu, proč bych měla. Pojišťovat i elektrokola, třeba například synovo, který na tom jezdí jenom tak pětkrát za rok, protože se bojí on, má raději rád kolečkové brusle i kolečkové brusle jsou docela nebezpečné. Já si myslím, že kdyby syn se pořádně naučili jezdit na kole, že by to bylo lepší. Ale co se týká motorek, tak budu doufat, že v dospělosti žádnou motorku chtít nebude. Podle mého názoru motorky jsou opravdu hodně nebezpečné, a to hlavně pro mládež. Protože mládež na motorkách dělá blbosti, aby se předvedla.