Rozumíte informační technologii anebo víte alespoň co je to informační technologie? Pokud ano, tak si gratulujte, protože v dnešní době, v jednadvacátém století stále je hodně lidí, kteří se vůbec nevyznají v informační technologii anebo vůbec ani neví, co je to informační technologie. Vůbec neumí zacházet s informační technologií. Ale třeba by si to samozřejmě přáli. Je opravdu hodně lidí, kteří si přejí, aby uměli zacházet s informační technologií. Ale abych se vám přiznala, tak já třeba na základní škole jsem tomuhle vůbec nerozuměla. Nechápala jsem, co je to informační technologie anebo jak s informační technologií vůbec mám zacházet.

Mám dva nové počítače.

Bylo to pro mě opravdu hrozné, tak jsem si řekla, že než abych potom takhle strádala a připadala si hloupě a neschopně, že si udělám alespoň dva počítačové kurzy. Abych se naučila zacházet s informační technologií a také abych poznala lépe počítače, jak fungují. A jak jsem řekla, tak jsem také udělala a musím říct, že ihned po prvním kurzu, který trval půl roku, tak jsem na tom byla opravdu lépe. Také jsem měla lepší sebevědomí, jenom bych chtěla zmínit, že tohle všechno jsem dělala jenom kvůli sobě. Ne kvůli někomu druhému. Že bych třeba chtěla někomu druhému něco dokázat, tohle tedy vůbec ne.

Mám za sebou počítačové kurzy.

Chtěla jsem dokázat tohle všechno sama sobě, že se v tom vyznám a že tohle umím. Pokud i vy se chcete vystát lépe v počítači anebo porozumět lépe informační technologii, tak vám také doporučuji, abyste se podívali na různé webové stránky, kde se nabízejí kvalitní počítačové kurzy, takové počítačové kurzy, kde se dozvíte opravdu plno informací, které potřebujete vědět, abyste se třeba naučili to, co chcete. Já už také umím dokonce zacházet s tabulkami a také s excelem a s Wordem. Tohle je přesně to, co jsem potřebovala, protože jsem chtěla toho umět víc, a ne jenom počítačové základy.