Technických vymožeností je v dnešní době je opravdu hodně. Vy si vlastně můžete vybrat takovou techniku, která vám bude nejvíce vyhovovat, takovou techniku, kterou vy potřebujete. Bez některé techniky se lidé vůbec neobejdou, a to je v poslední době mobilní telefon nebo tablet a počítač, třeba dokonce i mikrovlnná trouba. Například já, co nerada vařím, tak využívám mikrovlnnou troubu třeba pětkrát za den. Já se jednoznačně bez mikrovlnné trouby anebo bez rychlovarné konvice neobejdu. Já vlastně piji kávu velice často, třeba dvě nebo tři kávy denně.

Někdy došel plyn v bombě.

Vychutnávám si šálky většinou na zahradě anebo když je zima, tak si vychutnávám kávu u zimní zahradě, také moc ráda piji čaj. A to hlavně s mou babičkou. Moje babička čaj miluje. A ona bydlí i hned pode mnou v bytovce, takže když vždycky, když se probudí po odpoledním spánku nebo po ranním spánku, tak se ke mně staví a dáme si lahodný bylinkový čaj. A právě jsem ráda, že existuje technika, jako je rychlovarná konvice. Moje babička říká, že dříve, když ona byla mladá a potom i dospělá, tak prý měli pouze jenom takovou konvici, která se dávala na plynový sporák, že prý se jim také kolikrát stalo, že plynový sporák jim odešel anebo jim došla bomba, plyn v bombě.

Za sporák a další spotřebiče jsem ráda.

To vždycky prý bylo opravdu hrozné, protože třeba museli čekat za dalších deset dní dní, než někdo pojede kolem s plynem. Někdy to prý bylo opravdu hrozné, kolikrát prý také museli si půjčovat bombu od sousedů nebo si museli uvařit u nich. Jenomže babička vždycky říkala, že když byla mladá, neměla peníze. Že jednoznačně kolikrát museli jíst i deset dní studená jídla. V té době to prý bylo úplně normální, takže jsem ráda, že žiji v téhle době, kdy je všude plno mobilů, kvalitní techniky a vyspělého elektra, takže můžu mít mobilní telefon nebo ledničku pračku, rychlovarnou konvici a velice oblíbenou mikrovlnnou troubu.