O výhodách umělých převislých květin


Když si koupíte některou z umělých převislých květin Lepaso, máte v rukou dekorativní předmět, jehož využití je natolik pestré, že se možná nedokážete rozhodnout, jakému dáte vlastně přednost.

Rohy místnosti – je obecně známo a popsáno v mnoha zdrojích, že pravé úhly místnosti blokují energii, a ještě větší problém nastává u ostrých úhlů. Kdybyste bydleli v trojúhelníkovém domě, cítili byste se tam tak mizerně, že byste mohli i onemocnět. Naopak prostory kulaté či alespoň zaoblené energii posilují a podporují její přirozené vyzařování. Jestliže do rohu místnosti umístíte umělou převislou rostlinu, může napomáhat k zaoblování prostoru a k lepšímu proudění energie v tamním prostředí.

převislá rostlina

Koupelna a toaleta – koupelny bývají velmi často chudé na dostatek denního světla, a tak tam ani není možné umístit dekorativní živou rostlinu. Přesto byste je neměli nechávat bez dekorací, protože zelená barva posiluje mysl a podporuje otevírání srdeční čakry. Umělé převislé rostliny bývají velmi pěkné a atraktivní a v koupelnách krásně vynikne zejména jejich barevný kontrast vůči bílé, krémové nebo oranžové či žluté barvě obkladů a dlažby.

převislý břečťan

Venkovní prostory – umělé rostliny v převislém tvaru se také výborně hodí do venkovního prostředí, například k zavěšení na pergole, altánu nebo v sousedství zahradní terasy, balkonu či lodžie městského bytu.

Dětské pokoje – vézt děti ke vztahu k živým rostlinám je samozřejmě chvályhodné, ale k dekorativním účelům do dětského pokoje se více hodí rostliny umělé vhledem k možnému poškození živých rostlin při dětských hrách.

Schodiště – převislé rostliny se také dobře hodí k výzdobě schodišť, dají se zavěsit na zeď i na zábradlí, záleží jen na vašem vkusu a osobních preferencích. Mohou tu být v sousedství závěsných svítidel, anebo vytvářet dekorativní prvek zcela samostatně.