Využijte kryty na bradavky


Ženské poprsí je jedním z nejsilnějších sexuálních podnětů pro mužskou populaci. Dokud ovšem nejsou viditelné bradavky, vzrušení se nekoná, teprve s bradavkami získává sex na kráse, a jistě o tom nikdo z vás nepochybuje. Jakmile žena odhalí bradavky, přítomným mužům to začne měnit myšlenkové pochody a začínají se přeorientovávat na sexuální aktivitu. V podstatě žádný zdravý a sebevědomý heterosexuální muž se tomuto podnětu nedokáže ubránit, a budete-li pozorovat reakce mužského publika na odhalené bradavky, ať už se bude jednat o inteligentní vědecké pracovníky anebo naopak o hrubé primitivy, v každém to bude uvnitř vřít a bude to zvedat hladinu testosteronu a možná dojde i k erekci.

svatební šaty

Pro každou ženu je tedy klíčové, aby měla zakryté především bradavky, a to i tehdy, má-li na sobě velmi průsvitné plesové šaty nebo halenku pod svátečním kostýmem. Jenže ne každá si libuje v nošení podprsenek, které mohou způsobovat svědění a opruzeniny, a které se také podílejí na ochabování svalů hrudního koše, díky nimž pak mají ženská ňadra přirozený hezký tvar.

dámské šaty

Existuje však řešení, a tím je ochrana bradavek Lifties v podobě kulatých terčíků, které se na ně nalepí, a tím se zakryje to podstatné. Kryty bradavek se hodí pod jakékoli vrstvy oblečení, například pod nátělník a tričko nebo mikinu, pod svetřík, pod průsvitnou halenku i sváteční šaty do společnosti. S kryty budete mít příjemnější den na svatbě, na oslavě jmenin či narozenin, na podnikovém večírku i na soukromé párty. Hodí se i pro sportování a pohyb v přírodě a užijete je na jakkoli koncipované dovolené – u moře, na horách, při cykloturistice nebo na vodácké výpravě v kempu, pokud zrovna neoblékáte plavky.

Kryty bradavek jsou zdravotně nezávadné a lze je nosit prakticky denně, při všech vhodných příležitostech, které se vám v životě naskýtají.