Jsou lidé, kteří přemýšlí, že by si koupili motorku. Motorku si dnes určitě můžete bez problému pořídit, ale je otázkou, jak moc má něco takového smysl. Najdou se lidé, kteří budou říkat, že je něco takového mnohem lepší než si kupovat auto, a to ať už z hlediska paliva nebo servisu. Do určité míry mají tito lidé pravdu, ale rozhodně to není pravidlem. Proč? Protože se klidně může stát, že si zakoupíte auto, které nebude mít s ničím nejmenší problém, a tak za opravu utratíte úplné minimum. Motorka je ideální na pěkné počasí, ale auto je něčím, co můžete využít kdykoliv a je jedno, jaké je zrovna venku počasí.

zelená motorka

Jet v dešti nebo v zimě na motorce rozhodně není dobré. Je pravdou, že zejména na motorce může přijít člověk velmi rychle k úrazu. Dokonce i vám se může stát, že přijdete k nějakému úrazu. Pokud to bude úraz menšího rozsahu, pak je to ještě ta dobrá varianta. Bohužel nehody na motorkách jsou mnohem častější než nehody automobilů. Jestliže chce člověk jezdit na motorce, opravdu by si měl něco takového promyslet. I když je mnoho těch, kteří jezdí na motorkách a když jim někdo řekne, že na sebe mají dát pozor, jen mávnou rukou, neměli byste něco takového dělat.

černá motorka

Zejména motorkáři by na sebe měli dávat velký pozor, a hlavně se nepředvádět. Jsou lidé, kteří se velice rádi předvádějí a to proto, aby druhým ukázali, co všechno na své motorce svedou, ale udělali by daleko lépe, pokud by jezdili opatrně a nedělali hlouposti. Lidé mají tendenci se ukazovat před druhými. Něco takového ale není dobře. Jestliže chce člověk jezdit na motorce, opravdu by si měl něco takového promyslet. I když je mnoho těch, kteří jezdí na motorkách a když jim někdo řekne, že na sebe mají dát pozor, jen mávnou rukou, neměli byste něco takového dělat. Zejména motorkáři by na sebe měli dávat velký pozor, a hlavně se nepředvádět. Jsou lidé, kteří se velice rádi předvádějí a to proto, aby druhým ukázali, co všechno na své motorce svedou, ale udělali by daleko lépe, pokud by jezdili opatrně a nedělali hlouposti. Lidé mají tendenci se ukazovat před druhými. Něco takového ale není dobře.