Vyznat se dobře v počítačích, tak to byl vždycky můj sen. Vždycky jsem chtěla abych byla téměř jako odborník, jako kdybych byla nějaký specialista, ale všichni víme, že není všechno zlato, co se třpytí. Bohužel, i já jsem někdy pohořela. Jsou lidé, kteří se vůbec nevyznají v počítači, ani kdyby se snažili a učili sebevíc. Někdy je tohle je opravdu smutné. Proto jsem si řekla, že kdybych třeba navštěvovala nějakém počítačové kurzy, kde bych se dozvěděla něco více o informační technologii, že bych udělala dobře. Nebo ne? Ale když už se bavíme o počítačích a o informační technologii, tak bych se chtěla zeptat, jestli i vy se vyznáte v informační technologii, jestli vůbec o tohle stojíte anebo jestli s tím máte nějaké zkušenosti.

Já chci mít kvalitní, pěkný počítač.

Protože jsou lidé, kteří si myslí, že tohle všechno umí, ale nakonec se vždycky dozvím, že je to jenom omyl, že si opravdu jenom myslí, že se v tom vyznají, a nakonec skutek utek. Myslím si, že tohle je to škoda. Kdyby lidé také více přemýšleli a byli si jisti, jestli třeba umí s tím zacházet, tak to je potom něco jiného. Jenomže jsou stále lidé, kteří říkají, že se v tom vyznají, ale nakonec to tak není.

Já už jsem měla počítač i jiná opravě.

Nejhorší je, když třeba něco potřebujete na počítači udělat, někdo vám řekne, že to umí, vy mu věříte. A potom nakonec to dopadne tak, že i ten dotyčný člověk, který říkal, že to umí, tak se v tom nevyzná. Tohle se mi stalo už několikrát. Potom jsem rychle musela shánět někoho, kdo se vyzná, protože jsem potřebovala něco do práce a něco rychle vypracovat. Nakonec jsem to nestihla a dost mě to štvalo. V práci jsem potom měla problémy, strhli mi bonusy. Byla jsem opravdu naštvaná na toho, kdo mi slíbil, že mi pomůže. A také se vám stalo už něco podobného a nepříjemného? Mě jednou. Od té doby si už dávám záležet, abych nenaletěla. Dávám také počítače opravovat specialistům a ptám se odborníků.