I kouření podléhá trendům
Kuřáci by si ještě před pár lety nedokázali představit jeden jediný den bez své cigarety. Jenže doba pokročila a tak se dnes dají koupit nejen běžné cigarety s tabákovou směsí, ale můžete vyzkoušet i jiné výrobky s nikotinem. Klasické cigarety jsou velice škodlivé, a jejich hlavní problém tkví ve vlivu na lidské zdraví. Dalším problémem běžných cigaret je to, že opravdu hodně zapáchají. Kuřáka cigaret poznáte na první přičichnutí, protože cigaretový kouř je hodně cítit po tabáku, a dokáže zabarvit nejen oblečení, ale dokonce i pokožku. Takže kuřáka poznáte, i kdyby se umyl a dal si žvýkačku.

stop cigaretám

Kuřákům jde v první řadě o nikotin, který je obsažený i v dalších druzích cigaret a výrobků určených ke kouření. Na stejném principu fungují doutníky, které ale zapáchají snad ještě víc než cigarety a stále více kuřáků tak začíná hledat něco, co jim dodá potřebnou dávku nikotinu i pocit že drží cigaretu v ruce, ale co tolik není cítit. Hlavně u žen to opravdu nepůsobí hezky.

muž vape

Fenoménem se před pár lety staly elektronické cigarety. Jde o elektronické zařízení, které je napájeno vestavěnou baterií. Kouří se ne tabák, ale tekutá náplň, která může a nemusí nikotin obsahovat. Můžete si tak vybrat náplň, která vám bude vyhovovat nejvíc. Mnoho kuřáků se za pomoci beznikotinových náplní rozhodlo přestat s kouřením úplně. A když už nechcete přestat, je výměna klasických cigaret za elektronickou krokem vpřed. Elektronická cigareta je podle části vědců méně škodlivá, nezapáchá a v nabídce mnoha výrobců jsou spousty náplní, které můžete vyzkoušet. Jednou z elektronických cigaret je vaporesso luxe, která se vyznačuje moderním designem v zářivých barvách a kompaktními rozměry. Dejte šanci cigaretě, která může být levnější než běžné cigarety, a užívejte si to, že nejste cítit.