Technické věci tady jsou opravdu už hodně dlouho a podle mého názoru se technické věci každým rokem zdokonalují. Každým rokem se technika vylepšuje a myslím si a také předpokládám, že mi všichni dáte za pravdu, že kdyby nebylo techniky, že by nebylo ani jiných různých věcí, protože když máme kvalitní techniku, tak se nám také lépe žije. A také je to prospěšné. I když mnoho lidí říká, že technika také škodí a že bere lidem jejich soukromí a také čas, že bere lidem volný čas. Tohle je samozřejmě pravda, ale také si musíte uvědomit, že vlastně technika není jenom o tom, že by kradla čas nebo že by byla nějaká špatná.

Doma mám mnoho techniky.

Někteří lidé právě pracují, a to jenom díky počítači. Já jsem měla takovou brigádu, kdy jsem dělala telefonní operátorku a potom už jsem také sledovala kamery. Byly to kamery v jedné firmě, a to jsem měla sledovat, kdyby tam náhodou někdo něco kradl anebo kdyby se tam stalo něco nekalého něco špatného, nebo kdyby se tam pohybovali podezřelí lidé, tak bych to musela nahlásit. A jsem ráda, že jsem tuhle zkušenost měla, protože díky tomuhle jsem se naučila lépe zacházet s technikou a také vím, jak co funguje. Mnoho lidí mi ale říká, že to není všechno.

Bez techniky by to bylo složité.

Samozřejmě, že tohle je pravda, ale já vždycky chci pochopit techniku opravdu co nejlépe a chci tomu nejlíp rozumět. Chtěla bych vědět toho opravdu hodně, proto jsem ráda, že dnešní technika je opravdu vyvinutá a stále se vyvíjí. Podle mého názoru každým rokem je technika vyspělejší a skvělejší. Ale také bohužel každým rokem je technika dražší a dražší. Nebo co si o tom myslíte vy? Je technika skvělá anebo je to opravdu žrout času, jak říká mnoho lidí? Moje babička vždycky říká, že prý technika je dílo ďáblovo. Já si ale tohle nemyslím, protože v mnoha ohledech nám technika také velice pomáhá. Samozřejmě se to s ničím nemá přehánět.