Potřebujete najít místo, které bude vhodné pro uspořádání firemní akce nebo teambuildingu a je jasné, že chcete vyrazit někam, kde je krásná příroda a okolí, aby se dalo spojit potřebné a užitečným? Hledáte, hledáte a stále na nic nenarážíte? Už nehledejte, máte totiž vyhráno, představujeme vám prostřednictvím tohoto článku perfektní místo, které pojme až devadesát osob a dokáže ubytovat čtyřicet devět osob. Oslovilo vás to? Pojďte si přečíst další podrobnosti a nezbytnosti. Samozřejmě určitě budete potřebovat prostor, kde byste si všichni mohli pohodlně sednout a pozorovat velkou obrazovku, abyste si odbyly nějaké to školení, než se budete oddávat relaxu.

vranov

Pokud tedy potřebujete uspořádat něco jako konferenci, školení nebo jiný druh firemní akce, je tu pro vás skvělý penzion v bezprostřední blízkosti zámku Vranova nad Dyjí, který jistojistě znáte z obrázků, pokud jste tedy zde někdy už nebyli. Tento penzion Vranov nad Dyjí je také ideálním místem pro konání jedinečné a pohádkové svatby, zajistí vám totiž zde báječný catering, takže své svatební hosty můžete zajistit po všech stránkách, a jak ideálně bude na fotografiích vypadat v dálce zámek a vpředu krásně zrekonstruované prostředí rustikálního vzhledu, což je teď velice vyhledávané.

svatba

Dokáží vám také pomoci s tím najít další doplňkové služby, které jsou k svatbě potřeba, jako je například fotograf nebo člověk, který vám bude pouštět a takzvaně míchat kvalitní hudbu. Podívejte se na fotografie a budete naprosto okouzleni. Už není totiž nad čím přemýšlet, zavolejte jim nebo napište a najděte si svůj termín. Naprosté soukromí a skvělé služby, které vám na tomto místě budou zajištěny, to je to, co by vám mělo kápnout do noty. Jedná se totiž o prostory bývalé stolárny, což vykouzlí jedinečnou atmosféru a tu pravou romantiku.